Otopeni

20 May 2019 - 21 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Otopeni şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Luxury Radox Apartment Airport Bucharest, Bucharest Airport Apartments ve Central Modern Apartment Otopeni yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Otopeni konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Otopeni otelleri

en düşük 308 TL
en düşük 435 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 285 TL ile Temmuz ayıdır. Otopeni şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 538 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 323 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 357 TL tutarından %10 daha azdır.
Otopeni şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,6°C/61,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,1°C/86,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,1°C/22,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bükreş Otopeni (OTP) (2,37 km), Otopeni şehrine en yakın havaalanıdır.

Romanya seyahati planlayın