Otopeni

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Otopeni şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pensiunea Otopeni, Carmen Studio ve Airplane Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Otopeni konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 250 TL ile Ocak ayıdır. Otopeni şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 563 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 292 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 407 TL tutarından %39 daha azdır.

Romanya seyahati planlayın