Lajes

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lajes şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Casa de Férias, Casa da Praia - Group Accommodation ve Casa do Mariano - AL yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lajes konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lajes otelleri

en düşük 319 TL
en düşük 345 TL
en düşük 267 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 297 TL ile Kasım ayıdır. Lajes şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 460 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 334 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 359 TL tutarından %7 daha azdır.
Terceira - Lajes (TER) (1,38 km), Lajes şehrine en yakın havaalanıdır.

Portekiz seyahati planlayın