Radom

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Radom şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Iskra, Motel-Restauracja Ballaton ve Europejski Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Radom konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Radom otelleri

en düşük 233 TL
en düşük 490 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 179 TL ile Haziran ayıdır. Radom şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 272 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 215 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Radom şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,9°C/66,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,8°C/76,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,0°C/24,8°F sıcaklığa sahiptir.
Radom (RDO) (4,85 km), Radom şehrine en yakın havaalanıdır.

Polonya seyahati planlayın