Gwadar

21 May 2019 - 22 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gwadar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sadaf Resort ve Zaver Pearl Continental, Gwadar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gwadar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gwadar otelleri

en düşük 598 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 383 TL ile Şubat ayıdır. Gwadar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.050 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 973 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 637 TL tutarından %34 daha fazladır.
Gwadar şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,9°C/82,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 33,5°C/92,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 13,4°C/56,1°F sıcaklığa sahiptir.
Gwadar (GWD) (11,70 km), Gwadar şehrine en yakın havaalanıdır.

Pakistan seyahati planlayın

Gwadar ve çevresi