Stord

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stord şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Hotel Stord, Aasheim Rorbuer ve Stord Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stord konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stord otelleri

en düşük 933 TL
en düşük 1.605 TL
en düşük 1.822 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 617 TL ile Kasım ayıdır. Stord şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 838 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 775 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Stord şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,9°C/35,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,7°C/63,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -0,6°C/30,9°F sıcaklığa sahiptir.
Stord (SRP) (9,35 km), Stord şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Haugesund (45,20 km) Bergen (57,69 km)

Norveç seyahati planlayın

Stord ve çevresi