Alta

19 Kas 2019 - 20 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alta şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Scandic Alta, Thon Hotel Alta ve Solvang Camping og Leirsted yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alta konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alta otelleri

en düşük 699 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 796 TL ile Eylül ayıdır. Alta şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 877 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 848 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Alta şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık -4,1°C/24,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,1°C/62,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -11,8°C/10,8°F sıcaklığa sahiptir.
Alta (ALF) (3,35 km), Alta şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Lakselv (65,60 km) Hasvik (69,62 km)

Norveç seyahati planlayın