İbadan

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre İbadan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Adent Hotel and Event Centre, Super K Hotels ve Peak Court Hotels yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak İbadan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı İbadan otelleri

en düşük 155 TL
en düşük 535 TL
en düşük 271 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 158 TL ile Temmuz ayıdır. İbadan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 196 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 181 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
İbadan şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,5°C/77,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 34,0°C/93,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Kasım olup, ortalama 19,0°C/66,2°F sıcaklığa sahiptir.
İbadan (IBA) (4,00 km), İbadan şehrine en yakın havaalanıdır.

Nijerya seyahati planlayın