Veracruz

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Veracruz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Emporio Veracruz, Gran Hotel Diligencias ve Hotel Veracruz Centro Histórico yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Veracruz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Veracruz otelleri

en düşük 150 TL
en düşük 263 TL
en düşük 496 TL

Yolcular Veracruz için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,8
Maceraperest Yolcular
8,7
Tarih Meraklıları
8,5
Outdoor Meraklıları
7,5
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (21)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
5.08.2019

Veracruz, also known as Heroica Veracruz, is a Mexican port city, located on the coast of the Gulf of Mexico, in the state of Veracruz. It is one of the oldest and largest ports in the country, founded in the 16th century by Spanish colonizers. On an island is San Juan de Ulúa, a colonial fortress and former prison complex that looks from the top to the port and currently functions as a history museum.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
17.10.2014

Veracruz has amazing beaches, sand dunes, and forest. Cities are well developed with hotels, restaurants, and infrastructure. If you like adventure travel, don't miss Veracruz!

Maggie Langeness
Maggie LangenessSan Diego
22.08.2013

The state of Veracruz located in the south on the Caribbean side of Mexico is very unique and beautiful. Prepare for every different climate if traveling around the whole state. Boca Del Rio offers the beach, the party, and business center bringing in all different travellers

Deepak Singh
Deepak SinghDarjeeling
23.06.2014

very lively and happening place.!! particularly evenings are splendid..!!! it has aalll a visitor can wish for..!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 150 TL ile Ekim ayıdır. Veracruz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 286 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 158 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 195 TL tutarından %23 daha azdır.
Veracruz şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,5°C/79,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 18,2°C/64,8°F sıcaklığa sahiptir.
Veracruz (VER) (5,48 km), Veracruz şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Xalapa (73,03 km)

Meksika seyahati planlayın