Puebla

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Puebla şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Señorial, MM Grand Hotel Puebla ve NH Puebla Centro Histórico yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Puebla konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Puebla otelleri

en düşük 158 TL
en düşük 294 TL
en düşük 445 TL

Yolcular Puebla için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,2
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,2
Ailece Seyahat Edenler
7,8
Maceraperest Yolcular
6,9
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (29)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
21.02.2018

Puebla is an old historic town about 2 hrs outside of Mexico City. It’s worth a visit to see it’s cultural importance since it’s a UNESCO site.

Ayauhtli Orpinel
Ayauhtli OrpinelNew York City
3.12.2015

Picturesque colonial downtown, safe, and with some of the best cuisine in the country (home of mole poblano and cemitas, for example). Cholula (town and archeological site), in the same metro area is also pretty cool, more hippie. Puebla is the 4th largest city in Mexico and only an hour or so away from the capital, Mexico D.F.

cheri
cheriSan Francisco
31.08.2015

Gorgeous town about 2 hours from Mexico City without traffic. You can either take a very nice bus for $30 roundtrip or pitch in with some friends for a car (~$170USD) so less than ~$45USD/person with driver included. It was founded in 1531 so the city architecture and planning makes it worth a visit. It's a World Heritage Site! Great local eats include mole and the national seasonal dish, chiles en nogada.

Stephen Hubbard
Stephen HubbardSidney
5.02.2015

Puebla is one of our favourite places in Mexico. It's a beautiful vibrant city.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 256 TL ile Eylül ayıdır. Puebla şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 317 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 264 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 278 TL tutarından %5 daha azdır.
Puebla şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,9°C/58,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 25,4°C/77,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,9°C/35,4°F sıcaklığa sahiptir.
Puebla (PBC) (19,90 km), Puebla şehrine en yakın havaalanıdır.

Meksika seyahati planlayın