Mexicali

23 Oca 2019 - 24 Oca 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mexicali şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Frontera Baja, Executive Apartment 14 ve Mi Casa es tu Casa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mexicali konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Mexicali için ne diyor?

9,8
Modayı Belirleyenler
9,8
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (9)
Veronica
VeronicaRedwood City
27.03.2014

I've always loved Mexicali, where my father was born and still have family living. Great street foods, bars and strip clubs (if that's your thing), shopping, taco stands, mariscos (seafood), churches, venues for parties. They have a really great mall on the East side of Town and some excellent Chinese food.

Hugo Cesar Pazmiño Pazmiño
Hugo Cesar Pazmiño PazmiñoBahia de Caraquez
6.01.2017

it's other of my favorites cities because it's hotter than hell, and the chinese food is very delicious,i enjoyed a lot there!!!!!!!!!!!!

Sergio Zúñiga Núñez
Sergio Zúñiga NúñezMexicali
23.08.2013

The city that capture the SUN.

Jose Ríos
Jose RíosMexicali
6.01.2017

MI CIUDAD!!!

Meksika seyahati planlayın