Cuernavaca

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cuernavaca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Racquet Cuernavaca, Villa Bonita Les Terrasses ve Misión Grand Cuernavaca yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cuernavaca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cuernavaca otelleri

en düşük 285 TL
en düşük 313 TL
en düşük 556 TL

Yolcular Cuernavaca için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,6
Outdoor Meraklıları
7,4
Gezginler
7,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (12)
Pippa Vague
Pippa VagueWellington
6.12.2015

Just a little over an hour out of Mexico City, Cuernavaca is a wonderful place to spend a day or longer. The town is rich with colonial history which makes for an interesting walk around, and the surrounding area is mountainous and covered in colourful and sweet smelling wildflowers.

A Closer Look Tours
A Closer Look ToursPhoenix
28.07.2014

Venture outside Mexico City for a short trip to Cuernavaca. Known as the “City of Eternal Spring,” it houses important landmarks such as the Cortez Palace and the Cathedral. Next, stroll through the narrow streets amid the colonial buildings of Taxco. This silver mining city teems with old-style charm. See the gold-plated altars of the Santa Prisca church and visit the La Borda Plaza.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Cuernavaca is known locally as 'La ciudad de la eterna primavera' - the city of the eternal spring. With its lush environment, pleasant climate and friendly locals, Cuernavaca's tagline is well deserved. A Monterrey Tech campus makes this city a popular summer study abroad site with foreigners and Mexicans alike and so there is mucha fiesta tambien, guey!

Raymond Banzo
Raymond BanzoMexico
6.01.2017

A great place for going on weekends.. Very nice weather to spend the day enjoying by the pool and go to see some beautiful places in the nearby areas

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 347 TL ile Ocak ayıdır. Cuernavaca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 361 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 299 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 354 TL tutarından %18 daha azdır.

Meksika seyahati planlayın