Kota Bharu

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kota Bharu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Perdana Kota Bharu, Holiday Villa Hotel & Suites Kota Bharu ve Destiny Riverside Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kota Bharu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kota Bharu otelleri

en düşük 204 TL
en düşük 279 TL
en düşük 309 TL

Yolcular Kota Bharu için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,5
Gurme Seyahatseverler
6,6
Doğa Tutkunları
6,4
İş İçin Seyahat Edenler
5,7
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (8)
Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
17.07.2014

Kota Bahru is the capital city of Kelantan, the best place to appreciate Kelantanese culture crafts. It is a bustling town famed for its ornately trishaws. The Cultural Centre showcase daily demonstrations of popular folk arts and pastimes such as Wayang Kulit, Silat, Gasing. Wau and Rebana.

@LilyRiani
@LilyRianiTampines
9.06.2013

A kite-maker or 'wau' as they call it there are a unique artform only exist in the state of Kelantan in Malaysia. Located in northern most land on the East Coast, it offers a unique blend of food, culture and craftmanship that infuse a touch of Siam. An almost lost art, kite-makers skills and trade secrets are pass to the next generation by blood-line.

Evan Roth-Howe
Evan Roth-HoweBoston
6.01.2017

Don't go too far out of your way for it, but Kota Bharu is an interesting city worth a few days on your way to/from the Perhentian Islands.

Zaquan Hisyam
Zaquan Hisyam
23.08.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 181 TL ile Ekim ayıdır. Kota Bharu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 249 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 128 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 204 TL tutarından %59 daha azdır.
Kota Bharu şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,4°C/81,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 32,8°C/91,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 23,1°C/73,6°F sıcaklığa sahiptir.
Kota Bharu (KBR) (6,64 km), Kota Bharu şehrine en yakın havaalanıdır.

Malezya seyahati planlayın