Diekirch

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Diekirch şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Country Camp Camping Auf Kengert, Holiday Flat Dimmer ve Holiday Home U-7465 Nommern 02 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Diekirch konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Diekirch otelleri

en düşük 577 TL
en düşük 866 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 524 TL ile Mart ayıdır. Diekirch şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 729 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 676 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 636 TL tutarından %6 daha fazladır.
Lüksemburg (LUX) (26,83 km), Diekirch şehrine en yakın havaalanıdır.

Lüksemburg seyahati planlayın