Clervaux

23 Ara 2019 - 24 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Clervaux şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Safari Tent at Camping Val d'Or, Hotel Auberge Eislecker Stuff ve Gite d'étape Musée Rural "A Schiewesch" yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Clervaux konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Clervaux otelleri

en düşük 592 TL
en düşük 732 TL
en düşük 1.142 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 519 TL ile Mart ayıdır. Clervaux şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 751 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 635 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 629 TL tutarından %1 daha fazladır.
Clervaux şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,7°C/35,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,7°C/69,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,7°C/30,7°F sıcaklığa sahiptir.
Lüksemburg (LUX) (49,17 km), Clervaux şehrine en yakın havaalanıdır.

Lüksemburg seyahati planlayın