Lubumbashi

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lubumbashi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pullman Lubumbashi Grand Karavia, Hotel Lubumbashi ve Hotel Gloria Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lubumbashi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lubumbashi otelleri

en düşük 9.689 TL
en düşük 10.061 TL
en düşük 10.893 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 391 TL ile Ağustos ayıdır. Lubumbashi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 685 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 459 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 584 TL tutarından %27 daha azdır.
Lubumbashi şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,7°C/47,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 12,4°C/54,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 6,4°C/43,5°F sıcaklığa sahiptir.
Lubumbashi (FBM) (9,59 km), Lubumbashi şehrine en yakın havaalanıdır.

Kongo DC seyahati planlayın

Lubumbashi ve çevresi