Kâmpóng Cham

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kâmpóng Cham şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında SunRise Villa, Mekong Crossing Guesthouse - Restaurant & Pub ve Phalla Riverside yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kâmpóng Cham konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kâmpóng Cham otelleri

en düşük 95 TL
en düşük 202 TL

Yolcular Kâmpóng Cham için ne diyor?

9,8
Gezginler
7,6
Maceraperest Yolcular
7,3
Tarih Meraklıları
6,2
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (6)
Scott Stone
Scott StoneNew York City
22.08.2015

Located about four hours by bus from Phnom Penhm, Kampong Cham Cambodia's third largest city has a cool vibe and interesting culture. Sitting on the banks of the Mekong River it has a mix of both Buddhists and Muslims. The city has some buildings with nice French architecture. Very few tourists seem to come here which give the city a very natural feel. One of the highlights is visiting Koh Paen which is an island in the Mekong and to reach it you must go over a bamboo bridge about 1 km long. The island is very relaxed and wonderful to take a bike and ride about - there are some impressive Buddhist temples here as well.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
5.04.2015

Small untouristy city along the Mekong with some fascinating ruins at Nokor Wat. Best thing to do is just rent a scooter and slowly ride through villages waving hi and stopping to chat with anyone who waves you down.

Susan Warwick
Susan WarwickSidney
6.02.2015

Nice and quiet but still enough to do for a few days.

Nonake Komora
Nonake KomoraPhnom Penh
6.01.2017

It's nice quiet town.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 63 TL ile Mart ayıdır. Kâmpóng Cham şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 111 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 79 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 81 TL tutarından %2 daha azdır.
Kâmpóng Cham şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,9°C/82,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 34,5°C/94,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 22,7°C/72,9°F sıcaklığa sahiptir.

Kamboçya seyahati planlayın