Kobe

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kobe şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Piena Kobe, Hotel Monte Hermana Kobe Amalie ve Kobe Meriken Park Oriental Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kobe konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kobe otelleri

en düşük 948 TL
en düşük 2.023 TL

Yolcular Kobe için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,6
Modayı Belirleyenler
7,3
Gece Hayatı Severler
7,3
Doğa Tutkunları
7,3
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (22)
Wanugee
WanugeeSF Bay Area, Western US
6.01.2017

Kobe, Japonya'da uluslararası bir liman şehri olduğu ve bu nedenle, iş dünyasında, yabancılarda ve çeşitli kültürel etkilerde, ortalama Japon Şehrinizden daha fazla uluslararası etkiye sahiptir. Bu yüz yıl öncesine dayanıyor. Annem bana her zaman birkaç adım ötede büyüyen KObe'deki dış etkilerden bahsetti. Şehrin tam yanında, bir tarafında deniz kıyısında, yükselen dağı diğer tarafta değişmekte ve ilginç manzaralar yaratmaktadır. Şehir ve çevresi 1980'lerin sonunda 6.000 kişiyi öldüren büyük depremden harap oldu. Ancak en azından altyapıdaki şehir, şokun hatıraları hala devam etse de düzeldi.

Keane
KeaneSan Francisco
24.05.2018

I can only speak for the Kobe waterfront, which I found to be lovely, albeit touristy. It's very clean and comfortable, and there are plenty of shops and restaurants. I also loved seeing the statues of the cute Anpanman along the street.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
21.09.2017

This is the 6th largest city in Japan on Osaka Bay. We arrived by ship and were able to walk to the train station to get to Osaka.

TY Ong
TY OngKuala Lumpur
7.12.2015

Kobe Harborland, a premier commercial and sightseeing destination on the site of the former Japan National Railways Minatogawa Cargo Station,

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 612 TL ile Kasım ayıdır. Kobe şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 941 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 575 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 765 TL tutarından %32 daha azdır.
Kobe şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,0°C/66,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 32,5°C/90,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,4°C/36,3°F sıcaklığa sahiptir.
Kobe (UKB) (7,17 km), Kobe şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Osaka Itami (24,69 km) Osaka Kansai Uluslararası (29,97 km)

Japonya seyahati planlayın