Dalvík

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dalvík şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Edda Storutjarnir, Akureyri H.I. Cottages ve Vegamót old farmhouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dalvík konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dalvík otelleri

en düşük 1.129 TL
en düşük 1.966 TL

Yolcular Dalvík için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
5,5
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (4)
Sarah Howell
Sarah HowellWoodstock
27.06.2017

Ahhhh! The thing about Iceland that is both good and bad is that you will want to stop and pull off the side of the road to see the amazing views at almost every turn. We couldn't help ourselves as we came into the small town of Dalvík. There is a great pull-off where you can walk down to the water and get an amazing view of the mountains. Didn't really stop in the city, but I'm sure it's a nice little town to visit!

Rachel
RachelNew York City
2.07.2016

I'm not sure that we even properly visited Dalvik. I just know it was a sign at the side of the road in the spot where this photo was taken. There was a bird type sanctuary there as well. Yet another point in Iceland where someone in the car frantically flails and yells PULL OVER PULL OVER because LOOK at this place. So, I'm sure Dalvik is lovely because this is what it looks like.

John Appleseed
John Appleseed
8.03.2015

Review text

keupal shah
keupal shah
29.03.2015

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 654 TL ile Mart ayıdır. Dalvík şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 996 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 852 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 789 TL tutarından %7 daha fazladır.
Dalvík şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,4°C/36,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 15,4°C/59,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,8°C/23,4°F sıcaklığa sahiptir.
Akureyri (AEY) (37,31 km), Dalvík şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Husavik (50,09 km) Grimsey (68,22 km)

İzlanda seyahati planlayın