Kells

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kells şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Teltown Country House B&B, Teach Na Teamhrach ve Ruth's B&B yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kells konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kells otelleri

en düşük 318 TL
en düşük 340 TL
en düşük 426 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 531 TL ile Nisan ayıdır. Kells şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 800 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 673 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 659 TL tutarından %2 daha fazladır.
Kells şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,7°C/45,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 18,7°C/65,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,3°C/36,1°F sıcaklığa sahiptir.
Dublin (DUB) (52,7km), Kells şehrine en yakın havaalanıdır.

İrlanda seyahati planlayın