İsfahan

9 Nis 2020 - 10 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre İsfahan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Safir Hotel, Aseman Hotel Isfahan ve Tourist Hotel Isfahan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak İsfahan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı İsfahan otelleri

en düşük 457 TL
en düşük 469 TL
en düşük 685 TL

Yolcular İsfahan için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Ailece Seyahat Edenler
7,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,9
Lüks Seyahatçiler
6,1
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (79)
Norbert  Muhr
Norbert Muhr
5.10.2019

Isfahan's main square has a lot to offer. You should definitely visit this palace up to the top floor because of the wonderful view and the music rooms with very special acoustics. Wonderful murals, great ceilings and interesting pillars all over the palace.

Shahram Foroozan
Shahram Foroozanİsfahan
18.01.2017

One of The Historical City in Iran , second the most importance city of Iran

Simone Massagrande
Simone MassagrandeVerona
6.01.2017

una delle città più magiche al mondo. veramente da mille e una notte. varrebbe il viaggio anche solo per questa città.

Kathleen Poon
Kathleen PoonKuala Lumpur
11.09.2016

Esfahan is Iran’s third largest city but number one tourist destination in the country due to the city’s abundance of boulevards brimming with maple trees, Persian gardens, bridges with majestic arches and grand Persian-Islamic architecture. Many artisans love to be in Esfahan as the city inspires them with its rich traditional Persian culture and picturesque scenery evident in the UNESCO central square, historical bazaars and the river and bridges.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 266 TL ile Kasım ayıdır. İsfahan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 939 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 357 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 426 TL tutarından %19 daha azdır.
İsfahan şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,1°C/59,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 33,5°C/92,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,8°C/30,6°F sıcaklığa sahiptir.
İsfahan (IFN) (19,38 km), İsfahan şehrine en yakın havaalanıdır.

İran seyahati planlayın