Çandigar

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çandigar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hyatt Regency Chandigarh, Capital O 2199 the Toy Hotel ve OYO 7671 Spark Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çandigar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çandigar otelleri

en düşük 173 TL
en düşük 222 TL
en düşük 538 TL

Yolcular Çandigar için ne diyor?

9,8
Lüks Seyahatçiler
8,7
Gurme Seyahatseverler
8,6
İş İçin Seyahat Edenler
8,5
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (24)
Onkar Pathak
Onkar PathakSanta Clarita
7.07.2017

Calm water of Sukhana lake. You can enjoy pedal boat here. Only thing is that you need to be a team of at least 2. Avoid going there onkar harsh summer.

Browni Bangar
Browni BangarMumbai
7.07.2017

The city of Chandigarh was the first planned city in India post independence in 1947 (pre-independence planned cities include Dispur in Assam, New Delhi in Delhi, Udaipur in Rajasthan, etc.) and is known internationally for its architecture and urban design. The city has projects designed by architects such as Le Corbusier, Pierre Jeanneret, Jane Drew, and Maxwell Fry. The city tops the list of Indian States and Union Territories with the highest per capita income in the country at Rs.99,262 at current prices and Rs.70,361 at constant prices (2006–2007). Chandigarh is a city and union territory in India that serves as the capital of two states, Haryana and Punjab. The name Chandigarh translates as "The Fort of Chandi". The name is derived from an ancient temple called Chandi Mandir, devoted to the Hindu goddess Chandi, in the city.It is also referred to as The City Beautiful due to its beautiful surroundings, central grid of gardens, each dedicated to different species of flora.

Rudra Shiva
Rudra ShivaYeni Delhi
6.01.2017

Have lived in Chandigarh for 20 years now. The City Beautiful is indeed the best place to live.

Shambhavi Shukla Tripathi
Shambhavi Shukla TripathiŞikago
6.01.2017

Thats a place which is well organised and follows lot of traffic rules. Some of the beautiful outskirts can also be visited from here.. Nature is very kind here and offers beautiful lakes, forests around and scenic drives. In all a good place to reside.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Mayıs ayıdır. Çandigar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 346 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 211 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 233 TL tutarından %10 daha azdır.
Çandigar şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,7°C/76,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 39,3°C/102,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,7°C/44,1°F sıcaklığa sahiptir.
Çandigar (IXC) (6,91 km), Çandigar şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Simla (55,38 km)

Hindistan seyahati planlayın