Tiflis

20 Şub 2019 - 21 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tiflis şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bonus Hotel, Iveria Inn Hotel ve Neapol Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tiflis konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tiflis otelleri

en düşük 190 TL
en düşük 355 TL
en düşük 1.055 TL

Yolcular Tiflis için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Gurme Seyahatseverler
8,0
Gezginler
7,2
Maceraperest Yolcular
6,6
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (94)
Светлана Цыганкова
Светлана Цыганкова
28.01.2019

Любовь с первого взгляда! Гостеприимство,радушие,вкусная еда,чистый воздух,патрясающая природа,история от всего этого голова кружится!

6.01.2019

Best time I had in a while. Loved the food, and don’t get me started on the wine, you have to try “Alladasturi”! Most welcoming people ever

Wandering Sober
Wandering SoberAtırav
4.01.2018

I was here during Tiblisi day. They gave me an incredible expirence during my say. The bread cheese and wine make life worth living. I had my flight get cancelled the next morning and was happy to stay another night.

Dem Dem
Dem Dem
1.08.2016

Tbilisi is old capital very nice interesting and istorian I Love Tbilisi you?

SSS

Tiflis şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 372 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 372 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 379 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 372 TL tutarından %-1 TL daha düşüktür.

Gürcistan seyahati planlayın