Tours

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tours şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Aparthotel Adagio Access Tours, Appart’City Confort Tours ve Le Grand Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tours konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tours otelleri

en düşük 501 TL
en düşük 747 TL

Yolcular Tours için ne diyor?

9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
9,7
Tarih Meraklıları
7,5
Gurme Seyahatseverler
6,3
Modayı Belirleyenler
6,3
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (13)
Marie
Marie
21.04.2016

Charming old town, with Monuments, Museums, the Town Hall; Huge old houses Middle-age, cafés, restaurants: Place Plumereau. Shopping rue Nationale, rue des Halles: shoes, fashion, Vintage.Galeries. Antiques: rue de la Scellerie. a Delicious pastry: La Chocolatière.

Ann P
Ann P
11.01.2016

Visit the local city of Tours which has a mediaeval Place Plumereau, Cathedral and lots of good shops and restaurants

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
3.02.2015

Tours was essentially an American army base during WWI and was devastated by World War II. It has since recovered nicely and retains much of its medieval character. Of course the city is most famous as the site where Charles Martel stopped the Moors and prevented Islamic conquest of France during the 8th century. Today Tours is a handsome town with many parks and squares perfect for strolling.

Timothy B
Timothy BToronto
25.07.2014

TOURS (90 mins from our house) a big commercial centre down the river from Blois. The old town is a maze of little walking streets, filled with specialty shops and restaurants. And there’s a large modern street that features branches of the great department stores of Paris. The most wonderful square of the old town is Place Plumereau (left) where the houses date from medieval times.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 441 TL ile Şubat ayıdır. Tours şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 568 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 456 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 492 TL tutarından %7 daha azdır.
Tours şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,7°C/54,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,2°C/79,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 1,3°C/34,3°F sıcaklığa sahiptir.
Tours (TUF) (4,98 km), Tours şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Le Mans Arnage (71,48 km)

Fransa seyahati planlayın