Quimper

15 Nis 2020 - 16 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Quimper şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Le Studio St Corentin, La Palmeraie - Appartement Classé 4* 2019 - Hyper Centre Ville ve ART Appart Kemper yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Quimper konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Quimper otelleri

en düşük 762 TL
en düşük 1.082 TL

Yolcular Quimper için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Tarih Meraklıları
7,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (6)
Jackie B
Jackie B
16.11.2017

A relaxed kind of place, modern Quimper is still active enough to have the bars – and the atmosphere – to make it worth going out café-crawling. "The charming little place" known to Flaubert takes at most half an hour to cross on foot. The town's name comes from "kemper", denoting the junction of the two rivers, the Steir and the Odet, around which are the cobbled streets (now mainly for pedestrians) of the medieval quarter, dominated by the cathedral nearby. As the Odet curves from east to southwest it's crossed by numerous low, flat bridges, bedecked with geraniums and chrysanthemums in the autumn. You can stroll along the boulevards on both banks of the river, where several ultramodern edifices blend in a surprisingly harmonious way with their ancient – and attractive – surroundings. Overlooking all are the wooded slopes of Mont Frugy. There's no great pressure in Quimper to rush around monuments or museums, and the most enjoyable option may be to take a boat and drift down "the prettiest river in France" to the open sea at Benodet.

Mary M
Mary M
18.07.2016

A beautiful cathedral city with a medieval centre. A good place to visit with many tourist attractions as well as supermarkets, hypermarkets and many good restaurants. Well worth a visit

Vicki C
Vicki C
1.02.2016

Beautiful medieval town with great shops and restaurants.

Ulrich Kronenberg
Ulrich KronenbergErkelenz
6.01.2017

schöne Stadt; Kathedrale, bretonisches Museum

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 474 TL ile Şubat ayıdır. Quimper şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 799 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 558 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Quimper şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,6°C/49,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 21,4°C/70,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Quimper (UIP) (6,01 km), Quimper şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Brest (55,42 km) Lorient (55,72 km)

Fransa seyahati planlayın