Catarman

4 Mar 2020 - 5 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Catarman şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Glenda's Bed And Breakfast Biri Island, GV Hotel - Catarman ve Anbero Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Catarman konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 88 TL ile Ocak ayıdır. Catarman şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 231 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 199 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 178 TL tutarından %11 daha fazladır.
Catarman (CRM) (6,06 km), Catarman şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Calbayog (48,21 km)

Filipinler seyahati planlayın