Nadi

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nadi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Smugglers Cove Beach Resort & Hotel, Hilton Fiji Beach Resort And Spa ve Radisson Blu Resort Fiji yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nadi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nadi otelleri

en düşük 460 TL
en düşük 833 TL
en düşük 3.738 TL

Yolcular Nadi için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,4
Gurme Seyahatseverler
5,9
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (13)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
10.01.2018

Nadi is a quiet little local town on the west coast of Fiji island. Not much to do in downtown except a few shops, market, bank, bus station and some restaurants. Most tourists arrive at the airport here to go onto the islands where most resorts are.

Kane Sherwell
Kane SherwellMelbourne
12.02.2013

Nadi was nice. As an Aussie I got chased by local indians to buy aussie stuff and other stuff. Overall my view was Local Fiji's are really nice, local indians just want to haggle and sell you stuff. If you want beach I would suggest going to the outer islands. But nice place

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
6.01.2017

Not much to do in Nadi, but it is a transport hub if youa re trying to get anywhere else in the country. Shops all have a tourist premium, but if you are not going to Suva you are stuck shopping here.

Kip Stolberg
Kip StolbergLos Angeles
6.01.2017

Although parts of the city look very run down and third world, the people are very warm and inviting. We would just be walking around on the street and people would say Bula (hello) to use. You'll probably fly into Nadi on any long distance flight.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 335 TL ile Nisan ayıdır. Nadi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 403 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 365 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 377 TL tutarından %3 daha azdır.
Nadi şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,7°C/80,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Mart olup, ortalama 29,8°C/85,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 23,2°C/73,8°F sıcaklığa sahiptir.
Nadi (NAN) (8,59 km), Nadi şehrine en yakın havaalanıdır.

Fiji seyahati planlayın