Kupang

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kupang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Neo Eltari Kupang, Hotel Astiti ve Hotel La Hasienda yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kupang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kupang otelleri

en düşük 170 TL

Yolcular Kupang için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (7)
Child of Bohemia
Child of BohemiaCape Town
28.12.2018

I spend in this town few days as I were waiting for a boat to depart to another island. The are crocodiles by the beach, therefore we didn't even went to the water. In the town by itself there is not much to do.

Daniel Wibisono
Daniel Wibisono
6.01.2017

Have a lot of beautiful beach...and for all of ma friends on FB who's want make investment in Indonesia...i'll suggesting the City of Kupang, Indonesia...just contact me and i'll give u the great opportunities on Kupang...

nordijolao@gmail.com j o lao
nordijolao@gmail.com j o lao
12.10.2019

Ahmad Rifai
Ahmad RifaiSurakarta, Indonesia
21.10.2014

The rocky beaches; the fish paradise

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 121 TL ile Kasım ayıdır. Kupang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 241 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 136 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 139 TL tutarından %2 daha azdır.
Kupang şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,1°C/80,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 30,9°C/87,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 22,1°C/71,8°F sıcaklığa sahiptir.
Kupang (KOE) (7,25 km), Kupang şehrine en yakın havaalanıdır.

Endonezya seyahati planlayın