Cambi

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cambi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Wisata, OYO 731 Hotel Matahari 1 ve OYO 1283 Guest House Loemajan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cambi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cambi otelleri

en düşük 177 TL
en düşük 218 TL
en düşük 135 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 90 TL ile Ocak ayıdır. Cambi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 165 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 135 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 133 TL tutarından %1 daha fazladır.
Jambi (DJB) (4,76 km), Cambi şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Tanjung Warukin (44,81 km)

Endonezya seyahati planlayın