Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Erzurum Araç Kiralama

Erzurum araç kiralama için en uygun seçenekler bu sayfada. Skyscanner, kolay karşılaştırma yapabilmeniz için Erzurum araba kiralama fiyatlarını tek bir yerde toplar! Erzurum şehrinde yer alan hemen her araç kiralama şirketinin tekliflerine, araç alım ve teslim tarihlerini girerek ulaşabilirsiniz.

Erzurum Seyahatiniz için İhtiyacınıza En Uygun Aracı Kiralayın

Seyahat edeceğiniz kişi sayısı, yol durumu ve konfor tercihlerinize göre Erzurum şehrinde kiralayacağınız araç tipine karar verebilirsiniz:

Erzurum Otomobil Kiralama: Genel olarak 4 kişi ve daha az sayıda seyahat eden gruplar tarafından tercih edilir. Farklı sınıflarda en çok seçenek bu araç tipinde bulunur. Sürücünün isteğine göre otomatik ya da manuel vites araçlar tercih edilebilir.

Erzurum Minibüs Kiralama: Seyahate çıktığınız grup kalabalıksa ya da biz ayaklarımızı uzata uzata yolculuk etmek isteriz derseniz Erzurum şehrinde minibüs kiralamak sizin için daha uygun olacaktır.

Erzurum gezinizi daha konforlu bir ortamda yapmak isterseniz VIP ya da lüks araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz.

Erzurum ziyaretinizdeki hava durumu ve rotanızdaki yol şartlarına göre SUV (arazi aracı) tipi bir araç seçmek de mantıklı olabilir.

Erzurum Ucuz Araç Kiralama için İpuçları

Standart kasko paketleri büyük ölçüde yeterli olsa bile, şirketler tarafından daha kapsamlı poliçeler önerilebiliyor. Erzurum rotanızdaki risklere göre ekstra bir kasko paketi almamayı tercih ederek tasarruf edebilirsiniz.

Ekstralar için ödeyeceğiniz bedelleri kontrol etmeyi unutmayın. Ekstra km, kasko, ikinci bir şoför ve benzeri durumlarda şirketlerin farklı tarifeleri olabiliyor, bunlara dikkat etmezseniz, Erzurum araç kiralama işleminiz düşündüğünüzden daha pahalıya mal olabilir.

Araç kiralama şirketlerinin alım ve teslim noktalarını karşılaştırın! Erzurum şehrinde günlük kiralama yapmayı planladığınız şirketten, aracı almak ve teslim etmek için harcayacağınız ulaşım bedeli, maliyetinizi ciddi şekilde etkileyebilir.

24 saat kuralına dikkat edin! Bir çok araba kiralama şirketi, hesaplamalarını 24 saatlik bloklar halinde yapar. Örneğin, Erzurum şehir merkezinden alacağınız bir aracı 24 yerine 25 saat sonra teslim etmeniz maliyetinizi iki katına çıkartabilir.

Erzurum Araç Kiralama Şirketleri

Erzurum şehrinde yer alan araç kiralama şirketlerinin hemen hepsi Skyscanner'da listelenir. En ucuz aracı bulabilmeniz için Hertz, Avis, Budget ve Enterprise gibi popüler sağlayıcıların yanı sıra lokal şirketlerin tekliflerini de tek bir yerde görebilirsiniz.

Skyscanner Mobil Uygulaması

Mobil uygulamamızı, akıllı telefonunuza indirerek Erzurum araç kiralama rezervasyonunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.