Mohe

4 Nis 2020 - 5 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mohe şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lidama Farmer's House, Mohe Arctic Friends Home International Youth Hostel ve Unknown Youth Travel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mohe konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 104 TL ile Eylül ayıdır. Mohe şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 402 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 169 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 222 TL tutarından %30 daha azdır.
Mohe (OHE) (61,35 km), Mohe şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın