Dakka

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dakka şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fars Hotel & Resorts, Hotel 71 ve Six Seasons Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dakka konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dakka otelleri

en düşük 349 TL
en düşük 531 TL
en düşük 865 TL

Yolcular Dakka için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,7
Maceraperest Yolcular
8,0
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Doğa Tutkunları
7,0
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (65)
Kaiser Ahad
Kaiser Ahad
3.02.2019

Dakka bir kılık değiştirme şehridir. Ruhu iyi olan insanlar gerçek Dakka'yı hissedebilirler. İnsanlar sadece gördükleri şeylerden bahsettikleri hakkında konuşurlar, ancak siz derinliğe gidene kadar onu hissetmezler. Bu, hiçbir ülkede yaygın olan gıda, nüfus, güvenlik vb. İle ilgili değildir. Kalpten hissetmek için başka şeyler var. Bul ve bilirsin.

aminur rahman
aminur rahman
30.01.2019

Dakka'da doğdum ve büyüdüm. Orası benim evim. İnsanlar çok iyi ve yardımsever. Yemekler lezzetli ve çok çeşitli.

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
25.01.2016

Check out my travel story and pictures here: http://www.nomadic-by-nature.com/wading-concrete-confusion-dhaka/ This is not your typical tourist attraction, but it gives great insight into the extreme density in which people in South Asia are living and the future of many already overcrowded cities where populations continue to grow faster than the infrastructure meant to support them.

Ahmed Nadir
Ahmed NadirDhaka
6.01.2017

Dhaka is my home city. I born here. I love Dhaka. It is one of the busiest metropolitan city of the world. The population of the city is very high. It is 400 years old city. You can visit lot of historical places located in old Dhaka.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 349 TL ile Haziran ayıdır. Dakka şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.374 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 395 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 547 TL tutarından %38 daha azdır.
Dakka şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,9°C/78,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 35,0°C/95,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 11,3°C/52,3°F sıcaklığa sahiptir.
Dakka (DAC) (14,86 km), Dakka şehrine en yakın havaalanıdır.

Bangladeş seyahati planlayın