Melk

26 Mar 2019 - 27 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Melk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Haus 7 Stadtmitte, Danube Dreamin' ve Appartemente Donaustrand yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Melk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Melk otelleri

en düşük 522 TL
en düşük 808 TL

Yolcular Melk için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (9)
Dennis Rose
Dennis RoseMerriam
28.12.2015

Beautiful small town with the famous Melk Abbey. Nice shopping in multiple small shops and many small cafes and restaurants. Easy train ride from Vienna - about 1.5 hours.

Wana Ursiripant
Wana UrsiripantBangkok
6.01.2017

Melk is a small city along the Danube river. The one of famous monastic sites of Melk is Stift Melk or Melk Abbey. If you stay in Vienna and have a half day free, try to visit Melk. It'll be a great trip outside Vienna.

Rosa Burger
Rosa BurgerBischofshofen
21.09.2014

Great

Robert Windhager
Robert WindhagerPasching, Austria
23.07.2011

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 367 TL ile Kasım ayıdır. Melk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 750 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 544 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 530 TL tutarından %2 daha fazladır.

Avusturya seyahati planlayın