Lech

19 Kas 2019 - 20 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lech şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pension Walkerbach, Hotel Formarin ve Alt-Hubertus, 3 Sterne Superior yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lech konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Lech için ne diyor?

9,8
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (3)
Corey Hart
Corey HartSan Diego
30.11.2012

Somehow I lucked out, being able to call this my backyard as a child, spending summers with my grandparents just a few miles away in the sleepy village of Haselgher. We would head to one of three places when we got tired of our little farm house in the alps. Innsbruck, when we needed our fill of a metropolis. Reutte, when the wine cellar got low. Or here to Lech when it was time to do some shopping, crawl around a mountainside, or eat out at a nice restaurant. Lech is just plain beautiful. Postcard beautiful.

London Lees
London LeesLondra
26.11.2012

This is where the royals ski. An idyllic ski setting. Remarkably unpretentious. Nice local hotels.

Lisbeth Klainguti
Lisbeth KlaingutiHong Kong
6.01.2017

Great skiing for all levels, lots of wonderful hotels, easy access to slopes, great restaurants, good shopping, picturesque town.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 758 TL ile Haziran ayıdır. Lech şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 3.510 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.487 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.551 TL tutarından %4 daha azdır.
Lech şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,0°C/33,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,8°C/64,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -6,7°C/19,9°F sıcaklığa sahiptir.
St Gallen Altenrhein (ACH) (52,97 km), Lech şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Friedrichshafen (69,46 km)

Avusturya seyahati planlayın