Comodoro Rivadavia

19 Ara 2019 - 20 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Comodoro Rivadavia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Forma Apart, Inscamp Apart ve Rada Tilly Departamento yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Comodoro Rivadavia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Comodoro Rivadavia otelleri

en düşük 364 TL
en düşük 786 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 268 TL ile Mart ayıdır. Comodoro Rivadavia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 383 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 429 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 331 TL tutarından %22 daha fazladır.
Comodoro Rivadavia şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,8°C/65,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 27,0°C/80,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 2,3°C/36,1°F sıcaklığa sahiptir.
Comodoro Rivadavia (CRD) (9,43 km), Comodoro Rivadavia şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Caleta Olivia (61,35 km)

Arjantin seyahati planlayın