Kabil

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kabil şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kabul Serena Hotel ve Kabul Star Hotel & Restaurant yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kabil konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kabil otelleri

en düşük 1.195 TL

Yolcular Kabil için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Maceraperest Yolcular
7,6
Ruh Dinginliği Arayanlar
7,6
Ailece Seyahat Edenler
6,3
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (19)
Harold
HaroldBrooklyn
6.09.2013

Ziyaret ettiğim en büyüleyici yerlerden biri. Güvenlik kesinlikle bir endişe ama sizin tahmin edebileceğinizden daha güvenli. Ziyaretinizi dikkatlice planlamak çok önemlidir. Güvenli yolculuklar için Afgan Lojistik ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Şehir kültür / atmosferi yayıyor ve çok sayıda ilginç anıt / turistik mekana sahip. Kumlu ama güzel buldum. Şehri ziyaret ederken, nerede ve ne zaman fotoğraf çekebileceğiniz konusunda rehberlik isteyin. Fotoğraf çekimi ile yerel halk kolayca üzülüyor. Polis, asker, konvoy vb. Resimler yasaktır. Not: Araba kullanıyorsanız, askeri konvoylara yakın sürüş prosedürleri ile ilgili olarak yerel halkla onaylayın.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
6.01.2017

Kabil, çelişkilerin ve yerine getirilmeyen sözlerin şehridir. Çok çirkin olmasaydı güzel bir şehir olurdu. Şehri saran kalın duman, toz ve dizel duman katmanları ile loş görünen engebeli, karla kaplı dağlar. Saray kalıntıları kenti kısmen çevreler, patlamamış mayınlarla dolu dağlık bölgelerde kıvrımlı çamurlu yollarda zorlukla erişilebilir. Kabil, varolmayan atık su bertaraf tesisleri nedeniyle artık yeraltı suyuyla kutsanmış eski bir vahadır. Şehir, bir zamanlar onu eğlendiren ve ayırt eden bir nehir tarafından ikiye ayrılıyor, ancak bir çöpçünün çöplüğüne indirgendi. Üniversitesi, kış ayları boyunca kapanıyor, çünkü ısınmaya yetecek gücü yok. Girişimciler, Kalashnikov'ları, vatandaşları yardım verenlerin bir bereket içinde bir iş bulmaya çalışırken, raslantı Kalaşnikoflar'ı tutan ve sık sık güvenlik görevlileriyle dolu bir yer.

Subria  Alizada
Subria Alizada
25.09.2019

Expensive

Taher Alizada
Taher Alizada
6.09.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 857 TL ile Mart ayıdır. Kabil şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.305 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 865 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.022 TL tutarından %18 daha azdır.
Kabil şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,7°C/56,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,7°C/85,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,5°C/23,9°F sıcaklığa sahiptir.
Kabil (KBL) (5,52 km), Kabil şehrine en yakın havaalanıdır.

Afganistan seyahati planlayın

Kabil ve çevresi