Harita

 Sao Tome Is Havaalanı

Sao Tome Is Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sao Tome Is Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sao Tome Is Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sao Tome Is Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sao Tome Is Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sao Tome Is havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sao Tome Is havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sao Tome Is Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sao Tome Is Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sao Tome Is Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sao Tome Is uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sao Tome Is Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sao Tome Is şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sao Tome Is şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sao Tome Is yakınındaki havaalanları

 Sao Tome Is şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sao Tome Is Havaalanı

Adres:
CP 703,
Sao Tome,
SAO TOME & PRINCIPE

Telefon:+239 (0)12 21877

Sahibi:
Empresa Nacional De Aeroportos Eseguranca Area

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 43' 30'' E
Enlem:0° 22' 41'' N
IATA kodu:TMS
ICAO kodu:FPST

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.