Harita

 Mogadişu Havaalanı

Mogadişu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mogadişu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mogadişu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mogadişu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mogadişu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mogadişu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mogadişu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mogadişu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mogadişu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mogadişu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mogadişu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mogadişu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mogadişu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mogadişu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mogadişu yakınındaki havaalanları

 Mogadişu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mogadişu Havaalanı

Adres:
PO Box 310,
Mogadishu,
SOMALIA

Telefon:+252 (0)80839

 Konum Bilgileri

Boylam:45° 18' 47'' E
Enlem:2° 0' 47'' N
IATA kodu:MGQ
ICAO kodu:HCMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.