Harita

 Aomori Havaalanı

Aomori Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aomori Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aomori Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aomori Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aomori Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aomori havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aomori havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aomori Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aomori Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aomori Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aomori uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aomori Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aomori şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aomori şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aomori yakınındaki havaalanları

 Aomori şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 42' 0'' E
Enlem:40° 43' 59'' N
IATA kodu:AOJ
ICAO kodu:RJSA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.