Harita

 Aktobe Havaalanı

Aktobe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aktobe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aktobe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aktobe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aktobe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aktobe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aktobe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aktobe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aktobe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aktobe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aktobe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aktobe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aktobe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aktobe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aktobe yakınındaki havaalanları

 Aktobe şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:57° 13' 0'' E
Enlem:50° 15' 0'' N
IATA kodu:AKX
ICAO kodu:UATT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.