Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Durham Şehrinde En Uygun Araç Kiralama

Durham araç kiralama için en uygun seçenekler bu sayfada. Skyscanner, kolay karşılaştırma yapabilmeniz için Durham araba kiralama fiyatlarını tek bir yerde toplar! Durham şehrinde yer alan hemen her araç kiralama şirketinin tekliflerine, araç alım ve teslim tarihlerini girerek ulaşabilirsiniz.

Durham Seyahatiniz için İhtiyacınıza En Uygun Aracı Kiralayın

Seyahat edeceğiniz kişi sayısı, yol durumu ve konfor tercihlerinize göre Durham şehrinde kiralayacağınız araç tipine karar verebilirsiniz:

Durham Otomobil Kiralama: Genel olarak 4 kişi ve daha az sayıda seyahat eden gruplar tarafından tercih edilir. Farklı sınıflarda en çok seçenek bu araç tipinde bulunur. Sürücünün isteğine göre otomatik ya da manuel vites araçlar tercih edilebilir.

Durham Minibüs Kiralama: Seyahate çıktığınız grup kalabalıksa ya da biz ayaklarımızı uzata uzata yolculuk etmek isteriz derseniz Durham şehrinde minibüs kiralamak sizin için daha uygun olacaktır.

Durham gezinizi daha konforlu bir ortamda yapmak isterseniz VIP ya da lüks araç kiralama seçeneklerine bakabilirsiniz.

Durham ziyaretinizdeki hava durumu ve rotanızdaki yol şartlarına göre SUV (arazi aracı) tipi bir araç seçmek de mantıklı olabilir.

Durham Ucuz Araç Kiralama için İpuçları

Standart kasko paketleri büyük ölçüde yeterli olsa bile, şirketler tarafından daha kapsamlı poliçeler önerilebiliyor. Durham rotanızdaki risklere göre ekstra bir kasko paketi almamayı tercih ederek tasarruf edebilirsiniz.

Ekstralar için ödeyeceğiniz bedelleri kontrol etmeyi unutmayın. Ekstra km, kasko, ikinci bir şoför ve benzeri durumlarda şirketlerin farklı tarifeleri olabiliyor, bunlara dikkat etmezseniz, Durham araç kiralama işleminiz düşündüğünüzden daha pahalıya mal olabilir.

Araç kiralama şirketlerinin alım ve teslim noktalarını karşılaştırın! Durham şehrinde günlük kiralama yapmayı planladığınız şirketten, aracı almak ve teslim etmek için harcayacağınız ulaşım bedeli, maliyetinizi ciddi şekilde etkileyebilir.

24 saat kuralına dikkat edin! Bir çok araba kiralama şirketi, hesaplamalarını 24 saatlik bloklar halinde yapar. Örneğin, Durham şehir merkezinden alacağınız bir aracı 24 yerine 25 saat sonra teslim etmeniz maliyetinizi iki katına çıkartabilir.

Durham Araç Kiralama Şirketleri

Durham şehrinde yer alan araç kiralama şirketlerinin hemen hepsi Skyscanner'da listelenir. En ucuz aracı bulabilmeniz için Hertz, Avis, Budget ve Enterprise gibi popüler sağlayıcıların yanı sıra lokal şirketlerin tekliflerini de tek bir yerde görebilirsiniz.

Skyscanner Mobil Uygulaması

Mobil uygulamamızı, akıllı telefonunuza indirerek Durham araç kiralama rezervasyonunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.