Ndola

20 Ara 2019 - 21 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ndola şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Urban Hotel Ndola, Njele Country Park ve Best Bed Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ndola konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ndola otelleri

en düşük 486 TL
en düşük 781 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 326 TL ile Mayıs ayıdır. Ndola şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 425 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 281 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 395 TL tutarından %40 daha azdır.
Ndola şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,0°C/60,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 16,8°C/62,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 1,0°C/33,8°F sıcaklığa sahiptir.
Ndola (NLA) (4,03 km), Ndola şehrine en yakın havaalanıdır.

Zambiya seyahati planlayın

Ndola ve çevresi