Punta del Diablo

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Punta del Diablo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Calas del Diablo, Compay Hostel Punta del Diablo ve Casa de Familia Jiro yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Punta del Diablo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Punta del Diablo otelleri

en düşük 760 TL
en düşük 654 TL

Yolcular Punta del Diablo için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (4)
Claudia Tavani
Claudia TavaniCagliari
12.01.2019

Punta del Diablo, in the region of Rocha, has the best beaches in Uruguay. It's at about 5 hours from Montevideo and can be easily reached by bus. It really is a tiny fishermen's village that gets more crowded in the summer months as tourists - mostly surfers - go there. No more than 1000 people live here in the winter. The best time to visit is at the end of the summer, in March, when most of the visitors are gone but it is still possible to enjoy beautiful sunny days at the beach. The village is tiny, so safe to walk around. There are a few restaurants that are solo-friendly, and a bunch of good hostels where you can meet other travelers.

Ana Santos
Ana SantosToronto
6.01.2017

MI NUEVO REFUGIO

Cecilia Reeves
Cecilia ReevesRosario
21.05.2012

Joshua Preston
Joshua PrestonAmsterdam
4.06.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 370 TL ile Ekim ayıdır. Punta del Diablo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 763 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 529 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 486 TL tutarından %8 daha fazladır.
Punta del Diablo şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,8°C/65,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 30,9°C/87,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 5,9°C/42,6°F sıcaklığa sahiptir.

Uruguay seyahati planlayın