Muskat

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Muskat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında InterContinental Hotels Muscat, Hilton Garden Inn Muscat Al Khuwair ve Coral Muscat Hotel and Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Muskat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Muskat otelleri

en düşük 331 TL
en düşük 573 TL
en düşük 1.243 TL

Yolcular Muskat için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
8,2
Outdoor Meraklıları
7,9
Tarih Meraklıları
7,6
Lüks Seyahatçiler
7,3
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (43)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
13.01.2019

Maskat ilginç bir şehirdi, hemen hemen bütün beyaz binaları bir tarafında çöl renkli tepeler ve diğer tarafında derin mavi bir körfez denizi vardı. Hindistan ve Asya'nın geri kalanıyla ticaret yapmak için en önemli deniz limanlarından biriydi.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
6.01.2017

Umman'ın başkenti, bozulmamış sahil şeridinin kilometresi, mercan resifleri, yunus izleri, tüplü dalış, kum tepelerinin çekilmesi, kum kayağı ve dünya standartlarında kaya tırmanışı gibi pek çok yolcuyu sunuyor. Zevklerinize tarihsel / kültürel çizgileri boyunca daha fazla koşarsanız, Kraliyet Opera Binası'na bilet atar ve beklerken, Bait Al Zubeir veya Bait Al Muzna'daki Saltanat'ın uzun, şanlı (henüz bilinmeyen) tarihini çeker Mutrah'ın muhteşem sahil aranjmanında boğazınız ağrıyorsa, hırıltı ve şallarla pazarlık ettikten sonra. Umman Dalış Merkezi'nde nane ve taze sıkılmış limon suyu gün batımını Arap Arap Yarımadası'nın bu küçük keşfedilmemiş köşesinde tamamlamak için mükemmel bir yoldur.

Harold
HaroldBrooklyn
6.11.2013

Çevredeki kırsal bölgeyi keşfetmek için hoş bir üs. Mutrah'ı ziyaret ettiğinizden emin olun - bu bir vurgudur. Diğer Körfez başkentlerine göre daha az parıltı ama manzara muhteşem olmasa bile, otantiklik ile sıcak.

Fars Angsa
Fars AngsaMuskat
31.08.2013

best way to enjoy the coastline of Muscat is to take the day cruise and enjoy a good snorkelling!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 324 TL ile Kasım ayıdır. Muskat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 475 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 301 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 419 TL tutarından %38 daha azdır.
Muskat şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,1°C/84,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 39,8°C/103,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 16,5°C/61,7°F sıcaklığa sahiptir.
Muskat (MCT) (31,85 km), Muskat şehrine en yakın havaalanıdır.

Umman seyahati planlayın