Mbeya

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mbeya şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ifisi Community Centre, Tesha Home ve Karibuni Center yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mbeya konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mbeya otelleri

en düşük 564 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 89 TL ile Temmuz ayıdır. Mbeya şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 356 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 111 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 182 TL tutarından %63 daha azdır.
Mbeya şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,2°C/61,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 22,0°C/71,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 4,8°C/40,6°F sıcaklığa sahiptir.
Mbeya (MBI) (1,07 km), Mbeya şehrine en yakın havaalanıdır.

Tanzanya seyahati planlayın