Kocand

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kocand şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sipehr Hotel, Khujand Grand Hotel ve Remi Khudjant yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kocand konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kocand otelleri

en düşük 141 TL
en düşük 456 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 171 TL ile Ekim ayıdır. Kocand şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 230 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 171 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 204 TL tutarından %19 daha azdır.
Khudzhand (LBD) (9,00 km), Kocand şehrine en yakın havaalanıdır.

Tacikistan seyahati planlayın

Kocand ve çevresi