Paramaribo

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Paramaribo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guesthouse De Kleine Historie, Rais Caribbean Hotel Apartments ve Guesthouse AlbergoAlberga yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Paramaribo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Paramaribo otelleri

en düşük 425 TL
en düşük 1.222 TL
en düşük 745 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 271 TL ile Haziran ayıdır. Paramaribo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 376 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 278 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 288 TL tutarından %3 daha azdır.
Paramaribo şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,4°C/83,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 33,3°C/91,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 22,3°C/72,1°F sıcaklığa sahiptir.
Paramaribo Zorg En Hoop (ORG) (2,99 km), Paramaribo şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Paramaribo Zanderij (41,42 km)

Surinam seyahati planlayın