Trnava

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Trnava şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Penzion Panorama, Hotel Arena ve Villa Amelie con piscina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Trnava konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Trnava şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 1.055 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 470 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 293 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 470 TL fiyatından %38 TL daha fazladır.

Slovakya seyahati planlayın