Trnava

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Trnava şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Premier, Danubia Gate ve Hotel Saffron yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Trnava konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Trnava otelleri

en düşük 404 TL
en düşük 505 TL
en düşük 834 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 286 TL ile Aralık ayıdır. Trnava şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 673 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 308 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 437 TL tutarından %41 daha azdır.
Trnava şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,3°C/68,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 26,8°C/80,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,0°C/24,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bratislava (BTS) (36,24 km), Trnava şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın