Apia

20 Mar 2019 - 21 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Apia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 1848 Princess Tui Inn, Vaitele Modern Home ve Samoana Cottage yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Apia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Apia otelleri

en düşük 2.674 TL
en düşük 6.614 TL
en düşük 2.336 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 349 TL ile Mart ayıdır. Apia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 437 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 393 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 398 TL tutarından %1 daha azdır.

Samoa seyahati planlayın