Nojabrxsk

29 Ağu 2019 - 30 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nojabrxsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Rossiya ve Hotel Alaska yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nojabrxsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nojabrxsk otelleri

en düşük 301 TL
en düşük 264 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 167 TL ile Aralık ayıdır. Nojabrxsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 333 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 278 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 263 TL tutarından %5 daha fazladır.
Nojabrxsk (NOJ) (9,10 km), Nojabrxsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Nojabrxsk ve çevresi