Naryan-Mar

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Naryan-Mar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Pechora, Avantazh Hotel ve Zapolyarnaya Stolitsa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Naryan-Mar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Naryan-Mar otelleri

en düşük 263 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 156 TL ile Nisan ayıdır. Naryan-Mar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 368 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 346 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 263 TL tutarından %24 daha fazladır.
Naryan-Mar (NNM) (6,51 km), Naryan-Mar şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Naryan-Mar ve çevresi